Lgee

Pokud je práce například z 10. 10., ale je udáváno, že je volná, má smysl tam psát?

Nebo psát jen na nové nabídky. Protože zatim to beru tak, že co je starší než 1 týden, je automaticky obsazené nebo není aktualní.

Nejlepší odpověď
Schluker

Zlate pravidlo pri shaneni prace zni psat vsude. Muze se stat, ze jim treba nenastoupi prijaty kandidat. Psani nic nestoji, takze s chuti do toho!

Další odpovědi
Alesh

Líná huba, holé neštěstí.

elkon

Můžeš tam zavolat, než to napíšeš, bude to obsazeno.

ivzez

Při hledání nové práce nemá smysl se moc řídit datem vložení inzerátu,
důležitější je datum případného nástupu.

Některé podniky inzerují dlouho předem, aby se jim sešlo více
nabídek, z nichž by mohly vybírat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.