tomhanzal

Pokud je podle politiků naše země ve válce proč prezident jezdí na motorce a ne v opancéřovaném au­tě?

Odpovědi
elkon

Můžeš mu napsat a zeptat se. Tento web není prezidentův mluvčí.

zjentek

Voják (současný český prezident) je ve válce prakticky nepřetržitě a tak se potom snaží užít si kousíček té své osobní svobody v podstatě kdykoli a kdekoli, kde je to jen trošičku možné a kde mu to politický systém a jeho postavení umožňují.

Přece alkoholik (předchozí český prezident) se také opil kdykoli a kdekoli, kde mu to politické zřízení a jeho postavení umožňovali, za všechny vzpomeňme na odemykání komnaty korunovačních klenotů.

Takže „ať si jezdí, synek“. Hlavně ať se na té mašině sám nezabije.

Drap

Zjistit myšlenkové pochody pana prezidenta je obtížná věc. Budeš muset napsat mu a ne se ptát těch, kteří to ani vědět nemohou.

led

Na motorke sa cíti slobodný a sám a všadeprítomná ochranka okolo reaguje rýchlejšie než myšlienka potencionálneho útočníka. Nebojte sa, už nikdy nie je sám…
PS.
Kde sa hrabe ochranka amerického prezidenta… alebo už neplatí, že česká ochranka má menej mrtvých chránencov?