Rokio

Pokud byste měli tu možnost, chtěli byste se stát řeckým bohem?

Tuto možnost mají například dobří budhisté a hinduisté. Oba lidé těchto vyznání se mohou po smrti stát polobohem, či bohem, pokud vedli řádný život. Hodní křesťané zase skončí v nebi.

Nejlepší odpověď
annas

Řečtí bohové žili v dávné minulosti, takže pokud věříte v převtělení, se fyzicky nevracíte zpět, ale vpřed.

Máte pravdu, jde o spojení s karmou, zákon příčin a následků. Ale nejde o fyzickou podobu, ale o stav mysli.

Takže si nastudujte úkoly a významy jednotlivých řeckých bohů a v myšlenkách se můžete třeba vznášet jako planeta Uran a stát se bohem nebes.

Nechtěla bych být žádným bohem ani s nadsázkou ani ve skutečnosti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.