Avatar uživatele
Kepler

Pokud byste chtěli procestovat svět a nebyla jiná možnost, který způsob byste zvolili?

Bez ohledu na čas a náklady.

Zajímavá 0 před 1874 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

vlakem, nebo jinou místní dopravou

Vlakem s lůžkovým vozem, restaurací a průvodcem v jednotlivých naplánovaných místech zastavení. Ideální by bylo, na některých místech odstavení vlaku a možnost prohlídky místních zajímavostí.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Jiná odpověď

No kdyby nebyla jiná možnost, tak jedině tak, jak uvádíš v anketě ;) ;D ;D

Nejlépe na koe, vlakem anebo autem jako řidič.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Jiná odpověď

Ak by som sa mala riadiť podľa vašej otázky, asi by veľa možností nebolo. Ak by nebola iná možnosť, z čoho by som si mala vyberať?
Ak si môžte vybrať, potom záleží od toho, koľko máte času a čo chcete vidieť, zažiť.
Sú ľudia, ktorí by najradšej použili loď (na tú ste zabudli a pritom tu máme užívateľku, čo oboplávala Zem). Iní zase lietadlo…
Dobrodružné povahy, ktoré majú na cestu dostatočný čas, zdravie a finančné zdroje, môžu to prejsť aj peši. Viete, aká je to krása prejsť sa peši po Zemi?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jan Kunčar

vlastním autem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

nemám potřebu cestovat světem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mzm

jen letecky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

nemám potřebu cestovat světem

Nemám potřebu cestovat světem, protože preferuji český turismus. Pokud bych ale musel jít na cestu světem, vybral bych se leteckou dopravu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Jiná odpověď

Balonem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

led: máte pravdu, na loď jsem zapomněl. Už jako študent jsem si zjistil spojení na Tahiti z Marseille. No co už, tak umřu tady. To taky není špatné.

před 1874 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Ale na loď se stejně od nás musíš nějak dostat. Leda jet lodí třeba z Prahy do Hamburku a tam vlézt na tu větší.

před 1874 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Tak sa aj cestovalo

před 1873 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Aj to peši… mám v nohách Europu, trvá to trochu dlhšie, ale tých zážitkov je na niekoľko kníh.

před 1874 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Sorry jako, ale místní dopravou by to nešlo!

před 1874 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Mistní dopravou jsem myslel místní síť autobusových a vlakových spojů v daném státě, ne dopravu po Opavě – místňáky.

před 1874 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek