Kepler

Pokud byste chtěli procestovat svět a nebyla jiná možnost, který způsob byste zvolili?

Bez ohledu na čas a náklady.

Odpovědi
elkon

vlakem, nebo jinou místní dopravou

Vlakem s lůžkovým vozem, restaurací a průvodcem v jednotlivých naplánovaných místech zastavení. Ideální by bylo, na některých místech odstavení vlaku a možnost prohlídky místních zajímavostí.

zjentek

Jiná odpověď

No kdyby nebyla jiná možnost, tak jedině tak, jak uvádíš v anketě ;) ;D ;D

Nejlépe na koe, vlakem anebo autem jako řidič.

led

Jiná odpověď

Ak by som sa mala riadiť podľa vašej otázky, asi by veľa možností nebolo. Ak by nebola iná možnosť, z čoho by som si mala vyberať?
Ak si môžte vybrať, potom záleží od toho, koľko máte času a čo chcete vidieť, zažiť.
Sú ľudia, ktorí by najradšej použili loď (na tú ste zabudli a pritom tu máme užívateľku, čo oboplávala Zem). Iní zase lietadlo…
Dobrodružné povahy, ktoré majú na cestu dostatočný čas, zdravie a finančné zdroje, môžu to prejsť aj peši. Viete, aká je to krása prejsť sa peši po Zemi?

Jan Kunčar

vlastním autem

autacek

nemám potřebu cestovat světem

mzm

jen letecky

Rokio

nemám potřebu cestovat světem

Nemám potřebu cestovat světem, protože preferuji český turismus. Pokud bych ale musel jít na cestu světem, vybral bych se leteckou dopravu..

Klaproth

Jiná odpověď

Balonem.

Kepler

led: máte pravdu, na loď jsem zapomněl. Už jako študent jsem si zjistil spojení na Tahiti z Marseille. No co už, tak umřu tady. To taky není špatné.

elkon

Ale na loď se stejně od nás musíš nějak dostat. Leda jet lodí třeba z Prahy do Hamburku a tam vlézt na tu větší.

led

Tak sa aj cestovalo

led

Aj to peši… mám v nohách Europu, trvá to trochu dlhšie, ale tých zážitkov je na niekoľko kníh.

zjentek

Sorry jako, ale místní dopravou by to nešlo!

Kepler

Mistní dopravou jsem myslel místní síť autobusových a vlakových spojů v daném státě, ne dopravu po Opavě – místňáky.