Pokud bych si chtěl objednat nějaký vape od stránky ,,Vaprio’’, potřebuju při předání občanku?

Odpovědi
seraphico

Pokud nejste u nich registrován, nebo jste dosud nebyl ověřen, tak občanku potřebovat budete.

„Z důvodu nutnosti ověření věku při doručení elektronických cigaret, náplní a příslušenství v případě neregistrovaného zákazníka nebo zákazníka bez ověření Vám bude balíček zaslaný se službou ověření věku při doručení.“

Zdroj:
https://m.vapri­o.cz/clanek-prehled-zpusobu-dopravy.html

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

JežíšKristus

No plíce už asi nepotřebuješ haha

JežíšKristus

Příspěvek smazán administrátorem.