Lgee

Pokud by se v OSN odsouhlasilo něco ,s čím ČR nesouhlasí, co by mohla dělat?

Mohla by OSN opustit? Pokud by se charta změnila tak že by cílem OSN bylo zrušit státy?

--
Pokud by se v OSN odsouhlasilo něco s čím ČR nesouhlasí co by mohla dělat?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… zeptej se: https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/82530 … že tě to baví, furt dokola …

Další odpovědi
Emefej

„Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.“ – J.Cimrman.

Drap

Takový cíl OSN nikdy mít nebude. Česko by mohlo nesouhlasit dál.

Gonfaloniér

. . .

Pepa25

Mc Merkurion: předpokládám, že nemůže být tak blbej, takže je navedenej …

Mc Merkurion

… taky si myslím, že blbec by se ptal jináč … jenže v jedný otázce se jedním profilem zeptal, a druhým reagoval na odpovídajícího, se s tim nemazlí …