zjentek

Pokud by na silnicích existovala mimo max. povolené rychlosti také ta minimální, musely by ti pomalejší ze silnic pryč?

Např. max 50 a min 40 km/h. Musely by pak z takových vozovek pryč všechny prostředky, které prostor provozu sice zabírají, ovšem takové rychlosti vůbec nedosahují? (Kdo by pak „brzdil“ záměrně tak tam je to bez debat ten by musel z vozovky pryč, například při jízdě na kole pod 40km/h.)

Odpovědi
Dochy

Ano, takhle už to funguje na rychlostních silnicích (dálnice a silnice pro mot. vozidla) ale doufám, že to nehrozí 😉