Smack

Pokud existují mimozemské civilizace, proč nenavážou kontakt s lidmi?

Já si myslím, že lítajíci objekty nazývané ufo vlastní Američané a Rusové.

Pak sem zjistil podle dokumentů, že na Antarktidě má někdo základnu s lítajícimi talíři.

Nejlepší odpověď
Filip84

Bavit se o tom, co si kdo myslí, nebo v co věří, pokud to není na rovině filosofické (a pak, ale, na to ta protistrana musí mít, musí mít něco načteno, a česky toho až tak moc není, a k tomu musí umět myslet) je ztráta času, smysl se má bavit o objektivních, ustanovených, faktech.

Pro toto připusťme, že mimozemské civilisace existují, a pak:

  1. jsou na vyšší duchovní úrovni, než jsme my, a pak nemají potřebu. Já ji taky, třeba, nemám. Na co? Každý střet vyspělejší civilisace s méně vyspělou kulturou dopadl pro méně vyspělou kulturu katastrofálně. Každý. Pokud jsou na tom lépe, než my, nemají tu potřebu. Já taky nemám potřebu si jít „povídat“ s domorodci z lidožroutského kmene, jako tady nemám potřebu si „povídat“ se zdejším multitrolem, a už vůbec mne nezajímá, co si myslí. Vůbec. Jestli nechápeš proč, s tím nic neudělám.
  2. Jsou na nižší duchovní úrovni, nebo podobné, a pak z nás mají strach. Nedivím se. A zase, jestli nechápeš proč, nic s tím neudělám.
  3. Dávno s námi v kontaktu jsou. Ví o tom vládní špičky U. S., Spojeného Království, RF, atp., klidně může stát za rychlým vývojem IT nějaký stimul od mimozemšťanů (ale taky nemusí), nebo něco podobného. Proč by to pouštěli do světa? K čemu by to prostým lidem bylo, když se bojí i vlastního stínu? Proč by ohrožovali status quo institucionali­sovaných hlavních náboženství, když se tím tak dobře drží lidé na uzdě? Proč, proboha!?
  4. Normálně mezi námi jsou, protože jsou to taky humanoidní bytosti, které jsou nám, tím pádem, velice podobné, a protože jsou na mnohem vyšším stupni technologického vývoje, i jejich plastická medicína je úplně někde jinde, takže se prostě přizpůsobí, těch pár odlišností, aby nebyly viditelné. Klidně je to možné. A klidně je možné, že o tom nikdo z nás neví, nebo je taky možné, že o tom vládní špičky ví. Dokonce je možné, že všichni hlavní světoví vůdci jsou mimozemšťané.

Jsou věci, které každý vhodný člověk může vědět, a které tady, pořád dokola, píšu, jako, že kdo je blbý, má být poctivý, kdo je křivák, má být chytrý. Nebo, že před volbami se projedou fuckbookové profily příslušné věkové skupiny, a podle toho se upraví propagandistický obraz kandidáta, aby ho volilo více lidí, z té které konkrétní referenční skupiny. Stejně je to k ničemu, jako házet hrách na stěnu, furt si jedou tu svoji, pitomou, pohádku, co mají naprogramovánu v hlavě. No jistěže, je to pohodlnější, jednodušší, pochopitelnější.

Toto je úplně stejný princip.

Další odpovědi
led

Vesmr je veľky a proto nemôžme naivne veriť, že len my, Pozemšťania, sme tí, ktorí sa vývojovo dostali do štádia „myšlenok a abstrakcie“.
Lietajúce taniere, chacha, táto zastaralá technika sa už dávno nepoužíva.
Predstavitelia mimozemských civilizácií zatiaľ skryto pozorujú a skúmajú život na Zemi. Pri súčasnej filozofii života a myslenia Pozemšťanov nechcú vystupovať a byť konfrontovaní otvorene. Ľudstvo ešte nedozrelo do štádia spolupráce s mimozemskými civilizáciami.
Napriek tomu na tichý kontakt používajú okrem ovplyvnených Pozemšťanov i svojich androidov, žiaľ, mnohí z nich podľahnú verejným prejavom svojej „pozemskej totožnosti“ ako napríklad istý android – upravený pozemšťan neodolal registrácii a následne zlatému označeniu aj na tejto stránke.

Drap

A proč by měly? Pokud takové civilizace jsou a jsou vyspělé, tak pokud by měly potřebu se snámi spojit, tak by to jistě udělaly.

da ny

Je možné, že jim za to ani nestojíme. ;D Chováme se hůř, než „hovada“, viděno i z jejich pohledu.
Je možné, že mohou i přiletět (znovu), za několik stovek let. Je otázka, jestli to budou ti „dobří“ nebo „zlí“. ;D Je možné, že nás někdo (nemám na mysli Boha), před nimi pečlivě chrání.
Ví, že naše schopnosti, náš mozek není schopen některé věci přijmout/pocho­oit/vnímat a bylo by to k ničemu. V náš neprospěch/zničení. Pro některé civilizace, bychom mohli být zajímaví, jako studijní materiál.
Ti, zástupci, kteří zde v minulosti „uvízli“, se přizpůsobili, splynuli s davem. ;) Proto mají někteří jedinci v krvi stopy mimozemské „DNA“.

Vit Kouba

Vesmír je nekonečně veliký, a i kdyby se informace ve vesmíru pohybovali velikou rychlostí tak od jedné civilizace k jiné civilizaci dorazí za velmi dlouhou dobu, a tak tyto informace nejsou už aktuální a mimozemšťani si mohou tak myslet, že zde není žádná vyspělá civilizace, nebo dojde k tomu, že mimozemšťané konečně zjistí, že je zde civilizace, ale než se jim podaří nás navštívit, tak naše civilizace už evolučně zanikne.

Nevěřte na zázračné systémy, které umožní mimozemšťanům se zázračně rychle pohybovat vesmírem, je zde mnoho fyzikálních limitů, které nejde překonat pomocí zázračné vědy a techniky. Stejně tak není ani možné cestovat časem, realita byla a bude o limitech které nejde překonat, naše schopnosti a možnosti byli a budou limitované!

Zdroj: https://gvkb.cz/ano-nasi-civilizaci-mimozemstane-nevidi/

asterixaobel

bo nas zkoumaji a nechteji na nas mluvit

Deretacek

Ahoj, my jsme pro ně velice podřadné bytosti. Pokud se chcete dozvědět více, tak si přečtěte knihy od tibetského lamy T.L.Rampy. Oni nás jen sledují.

Filip84

Většina UFO má racionální vysvětlení, akorát se, buďto, nedá přesně ustanovit, no a nebo převládne „duchařský“ bulvár (podobně, jako třeba případ v Amityville, NY.

Tvá thesis má jednu, dosti významnou, trhlinu: šedivce. Setkání s „šedivci“ poněkud nemůžeš svést n U. S., či RF, protože Ti doložím, že o šedivcích lidé mluvili už v roce 1233:

V encyklice papeže Grzegorze IX. Vox in Rama z 13. června 1233 se, expressis verbis, praví:

„Demum novitio procedenti occurrit miri palloris homo, nigerrimos habens oculos, adeo extenuatus et macer quod consumptis carnibus sola cutis relicta videtur ossibus superducta ; hunc novitius osculatur et sentit frigidum sicut glaciem, et post osculum catholice memoria fidei de ipsius corde totaliter evanescit.“

Volně přeložím: Konečně, novic postupuje, potkal podivně bledého muže, majícího velmi černé oči, zmenšeného a hubeného tak, že pohltiv jeho maso, vidělo se, že mu zbyla jen kostra kůží pokrytá; nyní novic, jsa políben, cítí se studeným jako led, a po polibku paměť katholické víry ze srdce tím nadobro vyvane.

Tady máš, v článku, podklady k dalšímu samostudiu:

https://g.cz/se­divaci-jsou-nejbeznejsi-mimozemska-rasa-kde-se-tenhle-design-vlastne-vzal/

že „šedivci“ s námi jsou opravdu poměrně dlouho, a také docela racionální závěr: duševní porucha, halucinogeny (což je možné, vysoce pravděpodobné, ale nelze to prokázat), což odpovídá i dosavadnímu zjištění stran čarodějnických processů: většinou šlo o lidi duševně choré.

http://telma-chartes.irht.cnrs­.fr/aposcripta/no­tice-acte/26666
https://cs.frwi­ki.wiki/wiki/Vox_in_Ra­ma