zjentek

Pokud budu uctívat božstva tak, že v chrámu páně uctivě ulehnu ovšem zalehnu při tom švába, tak se proviním proti čemu?

Odpovědi
elkon

Taky už máš dost…

Kazatel

Pokud zalehneš Rusa, tak se minimálně proviníš proti 40 let hlásanému heslu, „Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak.“ Tak n€s€r kobru bosou nohou!

dubraro

V chrámu Páně míněno katolickém proti ničemu. Jinak by tomu bylo v chrámu džinistickém.

paul1

Četl jsem kdysi někde, že v Japonsku renovovali trávník na fotbalovém hřišti a při odebírání vrstva starého se tam objevila sposta žížal. Lidé se tam prý seběhli a zachraňovali je se slovy – to může být reinkarnovaná moje babička apod.