Avatar uživatele
jirka F

Pojedete o prázdninách někam na dovolenou?

Případně kam?My akorát max. Po Čechách protože na dovolenou v zahraničí nejsou peníze.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? GM, marci1 před 328 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Uvidíme, zřejmě ano. V Česku je tolik krásných a zajímavých míst, že ani do smrti je všechna nepoznáš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Mám prázdniny stále. Občas někam vyrazíme.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Ano. Tam, kde domov můj!
Hory, lesy, jezera, hrady,
nejkrásněji je přece tady!
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

A dáš tip na bezpečnou destinaci? Totiž je to pár dní, co jsem šel Sherwoodem, bylo celkem vedro, na Hlaváku skočil do trafiky a koupil vychlazené plechové bahno s tím, že si dřepnu na lavičku, užiji trochu klidu a hlavně Sluníčka (měl jsem čas, tož proč ne)…

Nešlo vůbec o Ukrajince (umím se o sebe postarat), ale jen lupnul a zasyčel uzávěr, tak se odněkud vynořila benga – a rovnou za 500 Kč (že mi prý mohou za chlastání v této lokalitě dát MNOHEM VÍC)! Twl, TOHLE se mi nestalo ani v Libanonu, tam ti sice hrozí izraelský palebný přepad, ale mezi námi – stává se to jen zřídka.

Takže – když se mi tohle může stát DOMA… 😕
(Pro nepražáky – mě by ani tak nesejřila ta pokuta, jako FAKT, že ožralí Ukroši tam dělali bordel – a NIC! Benga je ingorovala a na můj dotaz jen pokrčili rameny – s tím, že prý nic nezmůžou!) 😕 😕 😕

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

Nemám prázdniny, takže ne…ale na dovolenou pojedu určitě…přece se z té práce nezblázním! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

V lete je doba dovolenych, takze pojede vetsina lidi!
Ale kam, to ti tady asi nikdo hlasit nebude!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Jako každý rok,na týden letíme do Řecka.Manželka s přáteli jsou na pláži,já si půjčím čtyřkolku a jezdím po horách.
Ale nejraději trávím dovolenou na chaupě,tomu se nic nevyrovná.
Ještě na 3–4 dny plánujeme vyrazít se synem na Slovensko na Tribeč,jen tak pod širák.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek