jirka F

Pojedete o prázdninách někam na dovolenou?

Případně kam?My akorát max. Po Čechách protože na dovolenou v zahraničí nejsou peníze.

Nejlepší odpověď
Drap

Uvidíme, zřejmě ano. V Česku je tolik krásných a zajímavých míst, že ani do smrti je všechna nepoznáš.

Další odpovědi
elkon

Mám prázdniny stále. Občas někam vyrazíme.

marci1

Ano. Tam, kde domov můj!
Hory, lesy, jezera, hrady,
nejkrásněji je přece tady!
🙂

aliendrone

A dáš tip na bezpečnou destinaci? Totiž je to pár dní, co jsem šel Sherwoodem, bylo celkem vedro, na Hlaváku skočil do trafiky a koupil vychlazené plechové bahno s tím, že si dřepnu na lavičku, užiji trochu klidu a hlavně Sluníčka (měl jsem čas, tož proč ne)…

Nešlo vůbec o Ukrajince (umím se o sebe postarat), ale jen lupnul a zasyčel uzávěr, tak se odněkud vynořila benga – a rovnou za 500 Kč (že mi prý mohou za chlastání v této lokalitě dát MNOHEM VÍC)! Twl, TOHLE se mi nestalo ani v Libanonu, tam ti sice hrozí izraelský palebný přepad, ale mezi námi – stává se to jen zřídka.

Takže – když se mi tohle může stát DOMA… 😕
(Pro nepražáky – mě by ani tak nesejřila ta pokuta, jako FAKT, že ožralí Ukroši tam dělali bordel – a NIC! Benga je ingorovala a na můj dotaz jen pokrčili rameny – s tím, že prý nic nezmůžou!) 😕 😕 😕

Funna

Nemám prázdniny, takže ne…ale na dovolenou pojedu určitě…přece se z té práce nezblázním! 🙂

cappuccino

V lete je doba dovolenych, takze pojede vetsina lidi!
Ale kam, to ti tady asi nikdo hlasit nebude!

Rocker

Jako každý rok,na týden letíme do Řecka.Manželka s přáteli jsou na pláži,já si půjčím čtyřkolku a jezdím po horách.
Ale nejraději trávím dovolenou na chaupě,tomu se nic nevyrovná.
Ještě na 3–4 dny plánujeme vyrazít se synem na Slovensko na Tribeč,jen tak pod širák.