FlAsh_7

Podnikáte? Pokud ano, co provozujete za podnikání?

Nejlepší odpověď
Drap

A co je tobě po tom? To je každého věc a neni důvod proč by to měl vytrubovat na netu.

Další odpovědi
Rokio

Ano, podnikám. Prodávám moderní umění, vyplňuji placené dotazníky a zabývám se kryptoměnami.

nyjono

Jasně, že jo
Zaměstnanecký poměr mi moc nevyhovuje.

Edison

To by mě zajímalo, k čemu FlAshovi ty informace budou.

annas

Píše, že je občas „mimo“. Myslím si, že je to tím, že se stále na něco ptá, co se ho jako školáka netýká, co by si navíc mohl vyhledat sám a také sám informace pochopit.

Takže myslí na to, co ne potřebuje – tedy omezit PC a víc se věnovat škole.

Edison

Rokio, jaká je na tyhle činnosti živnost? To by mě zajímalo.