Lgee

Podle ceho se urcuje neobycejnost a vzacnist?

Pokud je jeden clovek neobvykli z kolika lidi to musi být?
Pokud ma clovek něco vzacneho kolik lidi je na to potreba? Je to invidualni?
Ja bych rekl ze pokud patri clovek treba do 1% ale ostatni to berou jako treba 1z20 lidi, vzacnost nekteri berou jako treba jednoho ze sta ale ja to beru jako 1 z 10000, podle ceho se urcuje co je neonvykle, vzacne atp.?

Odpovědi
zjentek

Podle vnímavosti a citu. Myslím, že bez nich „neobyčejnost a vzácnost“ určit nelze, i kdyby měřilo tvejch 10000 tupců z příkladu ;)