Kelt

Podle čeho se určuje charakter filmu?Mám často jiné názory.

Občas mne překvapí, že nějaký film je hodnocen kladně a mně se nelíbí, nebo opačně. Například film Arachnofobie je hororová komedie, i když je tam dost mrtvých lidí, jiný takzvaný horor mi připadá jako ukolébavka, a jsou filmy, které nemohu sledovat a odcházím, i když tam žádné varování nebylo. Třeba u napínavého filmu se nudím, u hororu si přeji, aby netvor zlikvidoval všechny postavy a u filmu pro děti se někdy bojím nebo se zamiluji do princezny. Asi nejsem dobrý divák? Taky tak sledujete nějaké filmy? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Film se nevyznačuje charakterem, ale žánrem, atraktivitou a kvalitou jak režisérskou, scénařem i herci. Když ti něco z toho nesedí, tak to pro tebe není to pravé oříškové.

Další odpovědi
nyjono

Někdo to napíše od oka. Křivého.
Některá komedie je spíš rodinný film nebo také drama.

aliendrone

Souhlas s Keplerem, charakter bych u filmu nehledal. (venkoncem ani u nikoho z této branže) ;) :D :D

A jak sleduji filmy? No v podstatě dvojím způsobem:

  1. hluboce se nad ním zamyslím, tak hluboce, až je to hlasitě SLYŠET! ;)
  2. dokoukám a do konce (těch je menšina).