Babe

Podle čeho se posuzuje životní úroveň?

Nejlepší odpověď
www

Měla by se posuzovat podle toho, jak kvalitně mohou lidé z nějrůznějších vrstev žít z vydělaných peněz.
V tomto státě, jeho pohledu, tomu moc nerozumím. Asi mají mně neznámá, jiná kritéria. ☹
Velmi smutná praxe..

Další odpovědi
Drap

V tomto státě se to snad jen odhaduje. Pan Nečas se zamyslí, a dojde k názoru, že životní úroveň je velmi dobrá.

hanulka11

ti nahoře to posuzují hlavně podle sebe

Jikra

Na odkazu je o tom jakési povídání.

Zdroj: http://www.so­cioweb.cz/index­.php?disp=teo­rie&shw=114&ls­t=103

tom004

Vezmi 1000,– Kč,nakup podle seznamu zboží,který si napíšeš.To samé udělej,třeba každé dva měsíce,a uvidíš rozdíl v tom kolik Ti zůstane,nebo kolik doplatíš.Je to sice velice zjednodušené,ale pro orientaci by to mohlo stačit.

lexx

Svůj čistý měsíční příjem (plat) vyděl cenou jednoho rohlíku, 1 kg cukru, 1 litru benzínu, 1 kg jablek, 1 kg salámu, 1 litru mléka, cenou měs.nájmu nebo 1 jízdy v MHD a objem disponibilních komodit (zboží), služeb porovnej s germánem nebo rakušákem či švédem. Zjistíš pozoruhodné věci.