lota

Pociťujete na sobě jarní únavu?

Někdo tvrdí, že je to výmysl. Další píše, že většina z nás jarní únavu zažívá. Hnízdil tvrdí, že je to individuální (http://www.pro­detox.cz/bioryt­my-prirody/ ), tedy se ptám – jak to máte vy osobně a konkrétně?

Nejlepší odpověď
Drap

Nepociťuji, jsem líný celý rok

Další odpovědi
gecco

Ne, nepociťuju…
😉
Jsem zvyklý pojídat hodně ovoce a zeleniny, dobré je i syrové maso…

Kepler

Já osobně taky tvrdím, že je to výmysl. Dřív to možná mělo souvislost s nedostatkem vitamínů v zimě, což je už v dnešní době nesmysl. Jaro pro mně znamená naopak příliv sil a elánu do života.

briketka10

Ne.
Jak ráno vylezlo slunce, dala jsem si na lavičce zmrzku
a kávu.
Pověsila jsem prádlo a pohrála si s mým kocourkem.
Stačí se jen nadýchat čerstvého vzduchu a je po únavě :)
Mrknout se na ostatní zahrádky, jak sousedům rostou
jarní kytičky. Je to nádhera.

Jiří Bohumil

Já s příchodem jara doslova pookřívám. Nedostatkem vitamínů a čerstvé stravy trpět nemusíme, vzhledem k dostatečné nabídce. Takže tento vliv na můj biorytmus toto nemá. A tělo se, při vhodné životosprávě, podle mne, čistí průběžně samo a dostatečně.

nyjono

Jo. Celoročně.

Lamalam

Nepociťuji, osobně to považuji za nesmysl. Pociťuji jarní oživení.

Jugar1

Ano,cítím to na celým svým tělu.Chybí mi sluníčko.

Šidlo

oteplenie je super !!!!!