Gus_Fring

Počítá se mezi sérii dílů Rocky díl V? Jaký máte názor na tento díl?

Kdysi jsem četl, že při natáčení Rocky Balboa Stallone nevychazel z dílu V. Jakoby neexistoval pro pokračování, které vlastně pokračováním V tedy nebylo. :) A co si budeme povídat, ten díl je jako jediný špatný nebo máte jiný názor?

Edit: Pardon, napsal jsem IV, což je ale výborný film. Myslel jsem V.

Odpovědi
Kelt

Není ani dobrý ani špatný. Každý díl je nějaký. Můžeš hodnotit vyrobené hodiny, auta a můžeš srovnávat. Stejně tak restaurace. Ale knihy a filmy, pokud to nejsou kýče asi ne. V každém díle chce autor něco říci, sdělit to divákovi, čtenáři. Možná jinou formou ale sděluje to. To, že neumíme číst mezi řádky je naše chyba