Alesh

Pobuřuje vás to?

http://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/fotografie-nahe-pakistanske-herecky-vzbudila-poboureni/723405 … Mě teda vůbec, asi se pojedu podívat do Pákistánu! 🙂

Nejlepší odpověď
barnajka

Bodejť by tě to taky pobuřovalo, šak tobě může být nějaká pákistánská rozvědka úplně volná, ne? ;))
Doplňuji:
Spíš mě nadzvedlo ze židle tohle http://www.su­per.cz/6539-saudske-zeny-s-prilis-sexy-ocima-si-je-budou-muset-zahalovat.html

Nemyslím si o sobě kdovíco, ale na moje oči mi už pár lidí kompliment složilo. Že by byly vyloženě sexy, to asi né… Jenže kdoví, jestli bych někoho přece jen nerajcovala natolik, že by z toho nějaký popotahovačky byly?
Jéžišikriste, vždyť to je tak uhozený!!!
Tak já abych snad chodila zahalená nebo se zavřenýma očima JENOM proto, že chlap je prase, který neumí udržet svoje vášně na uzdě? No to je teda hezký, opravdu :D

Další odpovědi
Drap

Mně určitě ne ale pokud se na to podíváme s odstupem , vzhledem k jejich myšlení a kultůrně historických tradic, tak se vůbec nedivím, že to tam někomu pohlo se žlučí.