jirka F

Pobavíte se někdy nad zdejšími otázkami nebo odpověďmi?

Mě to často pobaví, někdy se směji hodně. Přece je to tady i zábavné. Není třeba brát vše vážně, ano, třeba když si někdo chce ublížit, to je třeba brát trochu vážněji.

Nejlepší odpověď
Drap

Bývala tady lepší zábava. Občas se někdo snaží být vtipný za každou cenu a nic zábavného na tom nic neni

Další odpovědi
elkon

Některým dotazům se samozřejmě směju, ale k smíchu to spíše není, když si člověk uvědomí jakou úroveň někteří jedinci mají, ale ještě horší je, že si to neuvědomují.

da ny

Ano.
Některé odpovědi mne pobaví, včetně těch výstižných.
S otázkami je to slabší. Zřídka pobaví. Někdy zaujmou.
Často jsou slabé, zbytečné /autor je líný, hledat informace sám, očekává řešení)
a stále častěji „hloupé“.

Ametyst

Ráda čtu názory druhých. Některé otázky a odpovědi jsou vtipné. Zvláštní kategorie je “Wasserpolák”, který neumí česky ( i učitelka ve škole nás napomínala, když se nám nepovedl diktát z češtiny, že píšeme jako Wasserpoláci.8-) )

Rokio

Občas ano. Některé dotazy a jejich reakce na ně mě pobaví.

jirka F

Máš pravdu Drape pamatuji si na Gecca nebo Keplera ti byli velmi zábavný nebo ještě aliendrone trochu je.