La Guapa

Plivl mi někdo do toho?

Napil jsem se Mattoni a magnesia a od té doby se necítím v poho. Dokazu si představit že ti co to vyrábí do toho plivou apod. když jsou tou prací
zivotem znechucení. Stejně to nikdo nezjistí. Přijímají tam různé lidi. Je to dost možné nebo to je nepravděpodobné a jsem blázen?

Odpovědi

Zajdi za lékařem on ti dá léky nebo tě pošle do nemocnice

cappuccino

Mohu te ubezpecit, ze u piva to neni jine. Tam se deji ve sladovne i jine veci!!

zjentek

Jasně to vysvětluje Murphy- když se něco může pokazit pokazí se to.