Avatar uživatele
anonym

Platilo toto přísloví, i mistr tesař se někdy utne, i u vás?

Doplňuji:
Nechci se považovat za mistra, ale tři týdny zpátky jsem udil klobásky v cizí udírně. Nebyla používaná snad od vánoc. Před jejím použití jsem ji zahřál na „provozní“ teplotu, která se mi po hodině zdála dostačující. Vložím klobásky, udím, pochvaluji si, že vyvíjí krásně hustý dým a když jsem uznal, že je vyuzeno, ochutnal jsem a zhrozil se. Byly hořké, tedy se vůbec nedaly konzumovat a tak pět kilo klobás šlo do popelnice. Stěny udírny byly promrzlé a ta hodina byla nedostačující.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, briketka10, zzzlatokopka před 3304 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

No jejej a často,chybama se člověk učí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Stane se mi občas taky, jasně že jo, že šmiknu do materiálu drtek víc, pak se to buď vyhodí, nebo „nenápadně“ předělá, to podle situace, ale nejradši bych se přetrhla vejpůl, když se mi to stane,,,ale zas na druhou stranu…no boože, žádná trága, jsou horší věci :-O

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Priznávam, aj keď nie som tesár. Som človek, nie robot (a toho zas programuje omylný človek)
a človek má právo na omyl,
preto aj „omylný“ robot sa nemýli, ale vykonáva činnosť, niekedy aj nesprávnu, podľa zadania omylného človeka.
Mýliť sa je ľudské.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Jasně. Vzpomněl jsem si na angličtináře ze ZŠ a gymplu, že měli každej minmálně jedno slovo, které špatně vyslovovali, a tento svůj zlozvyk předali studentům – a teď se něco podobného málem podařilo mně…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

to víš žejo kámoška mi zkracovala džíny,
protože mám rozbitej šicí stroj a blbě
mi ustřihla levou nohavici, tak je musím
vypárat a nechat je přešít sestře a že já
blbá je rovnou jí je nedala ušít ona, ale
neměla furt čas a já je nutně potřebovala
a teď je mám pokažený..

přesně, jako Ty ty klobásky a vůbec co máš
s Tvou udírnou žes musel jít udit jinam co??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Na údení klobás záleží aj aké drevo sa použije. Najlepšie bolo z ovocných stromov, mierne vlhké, aby nehorelo priamym vysokým plameňom, ale dymilo. Tzv. studeným dymom. Na zosilenie dymu sme pridávali čerstvé listy viniča, malín, čučoriedok, jahôd a p.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

no vidíš lenost se nevyplácí škoda Tvých vyhlášených klobásek :(

před 3303 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To neva, příští týden udím opět, ale už ve svoji udírně. 🙂

před 3303 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Isteron, … Na zosilenie dymu sme pridávali čerstvé listy viniča, malín, čučoriedok, jahôd a p. To mi připomnělo pohádku od 12-ti měsíčkách. Kde vezmu ty čerstvé listy v zimě?

před 3303 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Briketko, byl jsem líny odjet k udírně, kde pravidelně udím.

před 3303 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bulík

No jistě a nejednou. Chybami se jeden učí.

před 3304 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek