Anuket

Platí jízdenka z ČD i na MHD v městě příjezdu?

Nevím, kde to hledat, klidně se nechám odkázat na net, či starší dotazy.

Chtěla jsem se jen zeptat, funguje to? Když si třeba koupím jízdenku z Olomouce do Ostravy – můžu ji používat i na jízdu autobusem / tramvají bez přikupování jízdenky pro dané MHD? Jen ukázat jízdenku? Děkuji 🙂
Doplňuji:
Díky za odpověď. Jak to ale můžu zjistit?

Nejlepší odpověď
Drap

Lze jen v těch městech, která jsou zahrnuta do IDS konkrétního kraje.
Doplňuji:
V tomto případě to zřejmě nebude možné, protože se bude jednat o dva různé IDS

Další odpovědi
anonym

Není to tak dávno, co jsem do Ostravy jezdila. Jízdenku na tramvaj si musíš koupit novou.

cochee

ad Doplněna: je třeba vyhledat webové stránky těch organizací, zajišťujících MHD v konkrétním městě.