hanulka11

Platí dnes u vás tato pranostika?

Jsou-li o Vincenci vody plné koleje, na dobré víno ten rok není naděje.
Kdo byl sv. Vincenc.

Nejlepší odpověď
anonym

Tahle pranostika u nás nevychází,je tu jak na jaře,krásně teplíčko a sluníčko.Po vodě ani památka.

Zdroj: http://www.vin­centky.cz/index­.php/svati/sva­ty-vincenc-de-paul/

Další odpovědi
Radak

U nás nasněžilo a ještě malinko sněží, děti sáňkují pod okny. Tak nevím, co si mám o těch kolejích myslet – sníh je také voda, že ano?

hanulka11

jami155 odkud pak jsi, že je u vás jaro , u nás mrzne a padá sníh a je bílo