Pláčou pamětníci Miloše Jakeše?

Ten zmetek se dnes dožil 94 let.linčovali byste ho?

Odpovědi
anonym

Jeho milovala tvá famílie, protože dostali na tebe přídavky. A mimochodem, píše se lynčovat!

anonym

Tenkrát v té době ano, dnes po zkušenostech v kapitalistickém státě bych mu odpustil.
Stále opakuji, jako dělník ve fabrice na tři směny jsem se měl lépe než dnes.NEMUSEL jsem se hrbit před podnikatelem a ŽEBRAT O PRÁCI.

Kryšpín

Soudruh Jakeš věrnou stranou Uljanovců tam byl úmyslně nastrčen před pádem vedoucí své rodné strany, rovněž tak věrný sluha nevím jak se jmenoval, měl tu krásnou vzácnou fešnou milenku co občas řídila tajné služby a svého šéfa v banánovém kapitalismu, před jistým pádem a ostudou modrého ptactva tam byl rovněž jako Jakeš nastrčen k dokonání pádu své rodné modré strany

anonym

Barbakan měl za něj na avataru černou pásku, takže u něj to asi hovoří za vše. Osobně si myslím, že všichni komunisti a jejich udavači měli viset. Včetně barbakana.

anonym

Ahmed Nakadi, už jsi pověsil rodiče i prarodiče? Já jen, že bych opět vložil černou stuhu. Bůh s tebou a to nejsem věřící, setapšouku.