Pili jste už někdy Mexickou pěst a došli jste pak i po pár panácích domů po svých?

Jaké to je?

Popisuje se to jako: Lahodná i když nevábně vypadajicí mlaskovina, která ovšem dokáze hodně opít.

Postup

Rum nalijeme do panáka a přímo do panáka s rumem dáme malou kávovou lžičku mleté kávy, lžičku cukru. Necháme rozpustit na jazyku a až se začne cukr rozpouštět, exneme ten rum s kávou.

Tak deset let zpět jsem s tím měl zkušenost po pár pivech a vím, že to mělo větší sílu jak panák modrého absinta a jindy jsem to vyzkoušel spolu s dalšími lidmi kolem hned na začátku akce a mě to dostalo do skvělé nálady už po dvou panácích a ostatní to taky pěkně nakoplo. ☺ ♥

Zkuste si to i doma, protože příprava je snadná. Pozor však na počet panáků. Je to na vlastní riziko. Já doporučím dva max tři a pak to může být už docela pořádná nálož.

A na závěr jeden paradox:
Přijde chlap do krčmy a povídá: „Zemřela mi manželka.“
A druhý se ho ptá: „Jaká byla její poslední slova?“
„Do hospody půjdeš jen přes mojí mrtvolu!“

Odpovědi
Hykam

Říkali jsme tomu Rumová pralinka, ale nikdy to na nikoho z nás nemělo takové účinky, jaké popisuješ, normálně jsme to pili, jako každého jiného panáka.