Lamalam

Pil jste někdo domácí likér s velmi neobvyklou příchutí?

Ptám se na základě deset minut staré otřesné zkušenosti s celerovým likérem od souseda. Už jste pili něco podobně zajímavého?

Nejlepší odpověď
Emefej

Likérům noholduji, ale rád jsem s jejich domácí přípravou experimentoval. Několik zvlášť odporných se mi také podařilo připravit, ale na celerový asi neměly.

Další odpovědi
Kepler

Soused asi věřil, že celer je budovatel pevných staveb a šílených sexuálních zážitků. To už vyvracel jednomu číšníkovi v podání Felixe Holzmana jeden z hostů. Můj děda každé jaro oždiboval výhonky jehličnanů a prokládal je s cukrem ve větších flaškách od okurek. Do získaného hustého sirupu naléval pašovaný špiritus z Polska a vznikl chuťově velmi zajímavý liguére. Ale nestála mi ta šiška ani jako jedli, ani nevisela jako smrku.

gecco

Ne..
😉
Likéry nepiju…
___
Ale už jsem ochutnal několikrát dost otřesnou ´slivovajc´ – některá se nehodila ani na mazání znavených chodidel…
😉