jirka F

Pijete za chůze, či se raději zastavíte a napijete se, když stojíte nebo sedíte na místě?

Myslím tím třeba jestli jdete a přitom pijete vodu nebo jiné nápoje (mimo alkohol). Hlavně tedy s PET láhve. Nebo se někde zastavíte a napijete se, když stojíte nebo sedíte někde na lavičce.

Nejlepší odpověď
Edison

c) jiná odpověď(doplňte v komentáři)

Jak kdy. Už jsem se taky za chůze ne jednou málem utopil. Hlavně, když jsem u toho navíc kecal. 😁

Další odpovědi
Drap

c) jiná odpověď(doplňte v komentáři)

Když jdu tak jdu a když piji, tak nejdu.

ivzez

c) jiná odpověď(doplňte v komentáři)

Je-li kam, posadím se, není-li kam, aspoň se zastavím.
Pít za chůze neumím, pobryndala bych se.

Anikitos

a) Piji při chůzi.

Jak kdy, jak kde. :) většinou za chůze…

quentos

c) jiná odpověď(doplňte v komentáři)

Jak kdy. Záleží především na tom, kolik na to mám času.

Dochy

c) jiná odpověď(doplňte v komentáři)

Podle situace. Standardně sice v klidu (ve stoje/v sedě) ale když na to přijde tak klidně i za chůze.

Kepler

b) V klidu se posadím a napiji se.

Nejsem Tata!

a) Piji při chůzi.

Záleží na situaci