Complex

Pijete někdo pro navýšení fyzické síly a postavy vejce bez úpravy jako Rocky?

Nejlepší odpověď
Kelt

Kdysi jsem vejce pil, syrové. Nevím konkrétně, jak to bylo ve filmu. Jeden vejce doporučuje, druhý před ním varuje. Každopádně mně stačilo 10 vejcí na tvrdo a chleba na dvou denní výlet do ciziny.

Další odpovědi
Drap

Teď už ne, dříve jsem to dělával, když jsem měl své slepice, ale ne pro navýšení fyzické síly, ale jen tak pro chuť.

EKSOT123

Prý bílek má nějaké protilátky, imunoglubuliny nebo tak nějak. Dokonce jsem slyšel, že se dělaly pokusy s naočkováním infekce do vejce a to vytvářelo protilátky. Buď jak buď, když jsem jako malý míval chřipku, mamka mi dávala do mléka nebo čaje syrové vajíčko a med.