ReHu

Pijete čaj s mlékem?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
štamgast

Ne

Fuj.

Další odpovědi
hanny 2

Ne

Jednou jsem to ochutnala a nebylo to špatné.

janek66

Ano

Kdo jednou okusí, neodolá 🙂
Ale musí se do toho dát opravdové mléko, ne to krabicové.

terry

Ano

Celkem často. A chutná mi.

anonym

Ano

Mléko navyšuje hodnotu, no ale proč ne?

briketka10

Ano

ano, od malička dříve s obyčejným mlékem, černý čaj, ale dnes mám na něj alergii dávám si sojové, není to poznat a výborný nápoj mňam..

aramah

Ne

Čaj nebo mléko dohromady nee

lexx

Ne

Je škoda toho čaje a mléka.

quentos

Ne

dudu

Ano

Petra09

Ano

BELA81

Ano

Pokud se melta řadí mezi čaje tak ano.

Evasky

Ne

Jako dítě jsem mléko nepila(ani teď ho nepiji) :) a tak jsem pila čaj s mlékem.Ale teď se mi,jenom z toho pomyšlení,nata­huje.Takže teď už čaj s mlékem nepiji. :D

ReHu

BELA81 – jak může někdo řadit meltu mezi čaje, nechápu. Přece tam je jasně napsáno, že to je kávovina.