commando

Piercing do bradavky

Jaký vhodný aby to bylo dost sexy? Spíš jen do jednoho cecku nebo když už tak hned oba? Co tomu říkáte, ženy. Cool? Jsem muž. Dík.

Nejlepší odpověď
iceT

Mě to cool ani moc sexy nepřipadá,ani u muže ani u ženy,promiň,ale je to tvoje rozhodutí.
Doplňuji:
fcoop-a co byste řekl na ten mrňavý hezoučký kroužeček,co nosí (nosil) v nozdrách dobytek?:-) 🙂 🙂

Další odpovědi
Drap

Podle mého soudu si piercing do bradavky může dát snad jen blbec, a potom už je uplně jedno jestli do jedné, nebo do obou.

Adula.57

Sory, ale myslíš to vážně? Fuj! Přijde mi to nechutný jak u ženy tak u muže a k tomu taky trochu teploušský.

MacChill

Mě to teda přijde docela přiteplený

terry

Mě to moc sexy nepřijde.
Asi nejsem ten typ :D

Michal Kole

Pokud jsi holka tak v budoucnu budeš mít problém s kojením.

A taky pak to prso je náchylnější k zánětům a to u obou pohlaví.

fcoop

To je fakt bombový.
Pokud můžu doporučit – vopravdu sexácký je kroužek vod záclony v nose.
Doplňuji:
iceT – hezoučký kroužeček by byl lepší,než obyčejnej kroužek od obyčejnejch záclon.

baghira

Tak já nejsem až tak konzervativní, takže u žen mi to připadá většinou sexy – a nemusí to být jen obyčejný kroužek, výběr různých tvarů, přívěsků atd. je široký.

U mužů mě to až tak neoslovuje, ale připouštím, že to může vypadat zajímavě.

V obou případech na to ale musí mít člověk tělo. Na povislých prsou nebo rachitickém hrudníčku vypadá jakýkoli piercing spíš směšně.

danielll3

Bolí, bolí pro více info o tomto kroku tady třbas http://www.katalog-piercing.cz/ něž do toho půjdeš měl by jsi otom vědět co nejvíce :)

commando

Nějaká bolest – to přejde, to mě ani tak nezajímá. Hlavně spíš jakej ........něco cool 🙂

baghira

Třeba tohle vypadá dost dobře.

http://fc07.de­viantart.net/fs22/f/­2008/013/6/3/Nip­ple_by_omglisa­a.png

commando

Já bych chtěl nějaký aby se to kdyžtak i trochu houpal. To by mohlo vypadat fakt cool =P¨ U tadytoho bych se bál že si ho zatrhnu o mikinu.

commando

Baghira: No sláva! Díky!!! Konečně někdo s modernějším myšlením a ne jako za doby císaře pána.

commando

fcoop: Hahaha, tak jsme se nasmáli…

commando

Adula.57: taky „Sodoma gomora, zakrejte si voči, velebnosti“??????

commando

Michal Kolesa: Už jsem to tady psal, jsem muž(kluk)

commando

Drap: tipuju Vás na 20 let v důchodu, „To za našich mladejch let nebejvávalo, sodoma gomora“, že?

GM

Mladej, taky budeš jednou v důchodu, tedy možná.

commando

MacChill: Hele ptal jsem se ženskejch! A prý je to pro holky dost sexy!

iceT

Jsem holka a stejně mi to sexy nepřipadá a nemusíš se hned rozčilovat.Ses ptal na názor a tady jich máš hned několik.

commando

Ad. „kroužeček“ : Ty si dobře ujetá, ne?

iceT

Já?Proč?Já se na piercing do bradavek neptala.....

commando

AjsTý vrať se do DžejZetDý.

iceT

No,jestli ty jsi muž,jak prezentuješ v otázce…

commando

Ano jsem.