LadyEll

Pes loudí a při jídle hltá

Dobrý den, mám problém a nevím si s ním rady. Mám dvouletou fenku yorkshira a až poslední dobou začala hrozně loudit. Neučila jsem jí prosit a štěkat když něco chce, protože to nesnáším,ale kdykoliv zašustí pytlík nebo jde někdo do kuchyně tak maže za ním, sedne si a čeká jestli něco upadne., Hrozně mě to rozčiluje. A taky to,že když dostane své žrádlo,tak strašně hltá. Žádné jídlo nekouše,ale rovnou to polyká, myslím, že to je u yorků asi normální,ale nechápu proč tak hltá pokaždé.. Není tu nikdo kdo by jí to snědl, jídlo jí nikdy neberu ani jí netrápím hladem. Dokážete mi to někdo vysvětlit nebo poradit co s tím? Děkuji moc, jsem z toho nešťastná..

Nejlepší odpověď
Terryle

Co se loudění týče, prostě bych jí nic nedala. Třeba časem pochopí, že to nemá cenu. Ale s hltáním se toho asi moc dělat nedá :)

Další odpovědi
mojitek

rekl bych,ze Vas ma tak trosku osedlanou. Musite se zachovat jako vudce smecky-jakmile zacne loudit tak ji v zadnym pripade nic nedejte a navic ji dejte ostre najevo ze NE !Do kuchyne ji vubec nepoustejte(pokud to jde). Na psa se musi vzdy po „psím“.Ono je jedno jestli se jedna o rotvajlera nebo o Yorksiraka.Pokud i pres durazne NE ! -bude dale loudit,tak ji klidne ustedrete lekci at si to zapamatuje.Nikdy psa nepoustejte na Vasi postel,nedavejte cokoliv jestli loudi a kdyz VY jite (u stolu nebo kdekoliv)tak uz vubec ne.To je znamka nadrazeneho chovani a zkousi co vse si muze dovolit

FiveGirls

Naše fena to taky dělá a když přídu ze školy a ona třeba na mě skáče tak na ní udělám ostrý pohled a ona toho už nechá.Když nepřestane tak jí praštim.Dříve jsem ten ostrý pohled měla taky když jsem jí šla praštit,ale už jí tolik nemlátim…jen když přijdu utahaná ze školy.To samý to je slouděním.Když loudí,škemrá a dává mi packu,tak jí praštim a ukážu jí ten ostrej pohled a nebo jí praštim a pak jí trochu trápim pohledem.Když to udělám tak de na jinej gauč.Ten pohled co dělám na naší fenu rozčiluje skoro všechny psy…na naší fenu to zabírá.A kdyby to nepomohlo tak nezbývá nic jiného než si na to zvyknout…ale trápit psa hladem nemá cenu…pak to třeba nepomůže a spíš vám umře hladem.

Domka

Máte doma jorkšírka loudil a během pár měsíců se to odnaučil hlavně jí nic nedávat a nevšímat si jí.A že hlatá tak to nevím když jsem doma s Maxíkem a dojde manžel s práce tak jde k misce a všechno rychle sní