zd

Štěně rotvajlera

Dobrý den chtěl jsem se zeptat včera jsem si donesl domů štěně rotvajlera fenka její 3 měsíce a pořád by jen spala nevím jestli to je u štěňat normální nebo jestli ještě si zvyka na novou rodinu

Nejlepší odpověď
ahold

I dospělý pes spí klidně i 16 hodin denně.
Hlavně jí nebuď. Zvládne to sama. Hlavně jí hned po probuzení vyvenči a nech jí vyběhat. Ale nenuť jí do velkých aktivit. Postupně se doba spánku bude přesouvat hlavně na noc a přes den po jídle. Nic neuspěchej a hodně se jí věnuj. Vrátí ti to.

Další odpovědi
Drap

Je to zcela běžné. Pokud nemá pes dostatečně atraktivní zábavu tak spí a odpočívá. V době kdy nespí je s ní třeba chodit na procházky a po malých chvílích ji začít vychovávat.

Karelonizil

Kupujete pro svého mazlíčka pamlsky? podle čeho bych je měl vybírat?

Jiřinkovy

Vybírejte hlavně podle složení, já jsem třeba začal kupovat pamlsky Brit functional snack, které obsahují kolagen, výtažek z cukrového melounu i fulvinové kyseliny.

Blankasv

Zdravím, už dlouho se zajímám o kvalitní výživu pro psa, máte někdo zkušenosti, které granule, a které konzervy jsou vyráběné z opravdu kvalitních surovin?

Broukk

Je potřeba, aby v konzervách nebyla sója, pokud možno i lepek, hlídat, aby obsahovala co nejvíce masa.

Martinakal

A vy máte vybrané takové konzervy? nebo to chodíte po obchodě, a vybíráte jednu po druhé?

Broukk

Já ano kupuji jedině granule a konzervy https://krmivo-brit.cz/cs/brit-fresh-meat