Jak odnaučit psa štěkání na cokoliv?

Mám jorkšírku (18 měsíců) a když vyjdeme ven na procházku, tak stále štěká. Na všechno a na všechny. Dá se to nějak odnaučit?

Nejlepší odpověď
samicek333

možná štěká proto, že se prostě bojí, jak už někldo psal, tk škubnout s vodítkem a až přestane, tak pochválit. Jestli je to ze strachu, tak možná ukázat, že to není nebezpečné…

Další odpovědi
nikolenka25

Jestli ji máš na vodítku tak jí trošku popotáhni dál od toho na co štěká.Prudce, ale jemně škubni možná by to pomohlo :)