bolak

Pečete vánoční cukroví i během roku?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, manželka peče celoročně. Ono to cukroví se dělá , třeba i na svatby, různý výročí, velikonoce i ty vánoce.

Další odpovědi
chachar1922

Ne, jen o Vánocích.
V průběhu roku peču to, co nepeču o Vánocích.

gecco

Ne…
Koneckonců – ani o Vánocích je nepeču, takže nevím, proč bych si takto ´ubližoval´ kdykoli jindy…
😉
Občas upeču ´veselou buchtu´ – ale to bez ohledu na roční období či aktuální svátky…
😉

anonym

Nepečeme, ale když už nikdo cukroví nechce, dáváme ho do mrazáku.A na Velikonoce ho vyndáme.A je hned pryč.

Drap

Dostávám rád dárky, takže čekám vánoce každý den. Z těch důvodů peču vánoční cukroví po celý rok

da ny

Vždy na Velikonoce z lineckého těsta slepovaná vajíčka a vykrajované tvary (beránek, kuře, motýl, zajíček, kytičky, srdíčka…). Poléváme i čokoládou.
Na posvícení pečeme a zdobíme (i ve městě :D) vykrajované hnětýnky.
Též pečeme velikonoční perníčky.

arachis

Ne, jen jednou jsem nestihla nakoupit velikonoční figurky včas a pak už nikde nebyly, tak jsem upekla velké oválky z lineckého těsta, slepila marmeládou a čokoládou zdobila jako kraslice a pak zabalila dceřiným koledníkům do celofánu. Kupodivu jsem měla úspěch.

Klaproth

Moje nejoblíbenější cukroví je řízek, a ten běžně děláme i během roku.