johnny74

pc nelze spustit ani v nouzovém režimu

Odpovědi
badisko

co ti to pise ..mohlo by jit o zavaznou chybu windows …atak postup je jasny budto ho dat do opravny tam ti Windows opravi a zachrani data …v opacne pipade bude dobre dat do mechaniky cd windows a po vypnuti pocitace nabbotovat zkusit opravu (repair )…no jinak instalaci tvrdou i s formatovanim disku ale tim prijdes o vesktera DATA!!! spise jeste nejdrive …ale napis co ti pc ..pise po startu ..nebo jaka je tam obrazovka atd…

cochee

Teď jsem zrovna řešil podobný případ; nešlo spustit ani v nouzáku a stále dokola nabíhala kontrola disku. Z té jsem nakonec zjistil, že je totálně plný pevný disk. Není to taky ten případ?

Bedy

Zachránit data si můžete pomocí některé živé distribuce linuxu, třeba pomocí Slax Linux.
Pokud máte disk rozdělený na systémový a datový, tak systémový naformátujte a nainstalujte Windows znovu.
Pokud ne, tak zachránit co se dá (přes Slax nakopírovat na flekšu, povypalovat na disky) a WIndows nainstalovat. Při instalaci rozdělit disk na systémový oddíl a datový oddíl. Systémovému oddílu bude stačit kolem 40 GB (záleží na velikosti disku).