Avatar uživatele
Karloska

Nejde mi z počítače odstranit ani jedna složka, co s tím?

Dobré odpoledne, vždy, když chci z počítače odstranit složku, objeví se mi Thumbs.db (nebo jen Thumbs) nelze odstranit: Je používán jiným programem nebo uživatelem. Ukončete všechny programy, které mohou tento soubor používat a opakujte akci. Nevím, o které programy by se mohlo jednat, nic spuštěno nemám. Vše ze složky ale vymazat jde, jen ona samotná nikoliv. Takže se mi v počítači hromadí prázdné složky, které nejdou ani přejmenovat, protože se objeví Přístup byl odepřen. Co s tím mám prosím dělat? Ráda bych se nepotřebných složek zbavila.
Doplňuji:
Česílko: A mohl by jste mi prosím dát nějaký podrobnější popis toho, jak se provádí bod 1 a 2? To je pro mne moc složité a nevím, jak se mám přihlásit jako správce nebo co je to prg a CCleaner… Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Lilix před 4153 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Zkuste chvilinku počkat, možná, že ten soubor zrovna kontroluje antivirus. Ale i tak mi to přijde podezřelé, no pro kontrolu Vás poprosím o výpis z Hijackthisu.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte a klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví okno s tím výpisem. Celý výpis v tom otevřeném okně zkopírujte a vložte sem.
Doplňuji:
Různými Unlockery se to smazat dá, většinou úspěšně, ale dobré zjístit příčinu problému – samo od sebe by se to neudělalo v takovém případě.Za tím něco musí stát. právě díky Hijackthisu můžeme najít příčinu problému a vyřešit to pořádně.

Pokud se rozhodnete pro radu česílka, tak nastartujte počítač do nouzového režimu – návod zde: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows7/Start-your-computer-in-safe-mode

Pak se přihalste jako Administrator (uvidíte uvítací obrazovku s vaším účtem a pak přávě účet Administrator). Program Vyčištění disku disku najdete v Start-programy-příslušenství-Systémové nsátroje.

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briliant

vyčistit počítač jak popisuje česílko, zkusit ve stavu nouze

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Možnosti:

  1. Přihlásit jako správce a vymazat
  2. Projet prg. CCleaner nebo vestavěný „vyčištění disku“ přes start – programy-příslušenství-systémové nástroje
  3. Zkusit restart a zpět k bodu 1

Doplňuji:

  1. Někdo má u PC nejvyšší práva, při přihlášení se hlásí jako spráce nebo jen uživatel, nevím jak to máš nastavený, v ovládacích panelech – uživ. účty
  2. CCleaner je program (prg) http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner/, prostě stáhnout nainstalovat a spustit (taky tam je použít vestavěný, nemusíš CCleaner)

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Před smazáním je potřeba vypnout jejich vytváření.
V Průzkumníku: Nástroje/Možnosti složky/Zobraze­ní>Neukládat miniatury do mezipaměti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lilix

Stáhněte si prográmek Unlocker,s jeho pomocí jednoduše a rychle smažete tyto „neodstranitelné“ složky i soubory.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

celý PC bych projel antivirem, defragmentací

před 4153 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek