Kepler

Ještě tak před rokem, dvěma jsem si jenom přivydělával, ale už jsem se na to vykašlal. Už nejsou takové pracovní příležitosti a taky rostou zdravotní problémy. Takže si už jenom užívám v rámci možností. Termální lázně, houbaření, malé cestování a akce v okolí…

Další odpovědi
Hufnágl

I když jsem starobní důchodce, mám práce dost. Zahrádka, zpracování a výroba z masa, příprava dřeva na topení, spravování webu, chvilky s vnoučátky, fotbal a i na tento web si čas najdu.

Kelt

No ještě dělám, protože naštěstí mohu. Ale teď si užívám pár dní volna.

Arne1

Trochu si přivydělávám, ale klientů je málo.
Takže cestování, geocaching – to je hlavní náplň.

Kajoch

Dnes se už říká spíš prase.....pra­cující senior.
Ale užívám…velmi.Díky za optání:)

aliendrone

Důchod je pro sraby (nebo zaměstnance). Rodinná tradice mi velí „padnout na hubu v plném nasazení“. Jak jinak bych se mohl ve Valhalle podívat do očí svým předkům? Venkoncem pokud to takhle půjde dál, tak se tam podívám DOST brzy. ;) :D :D