jajsemja10

Patří ananas na pizzu?

Nejlepší odpověď
Drap

Každému podle chuti

Další odpovědi
Justin1

Někdo ho tam možná má rád, ale mně tam moc nesedí, já mám raději pizzu se žampiony, sýrem, masem, šunkou nebo salámem a ananas v kompotu, se šlehačkou nebo na dortu.

Krupice

Ne, obecně ne. Co se týká Hawaii, asi dle názvu ano, ale já bych to s ananasem nejedl.

_Bůh_

Ano, takové pizzy se běžně prodávají.

nyjono

Proč by ne, když to mnohým chutná.

Malvína

Mně tam nechutná, takže nejím. Jednou jsem dokonce viděla pizzu Miami – nejen ananas, ale i mandarinky obsahovala. Rychle jsme změnili lokál, to nám nepřišlo normální.

Lgee

Je to každého osobní preference.

Viktorie II.

V životě bych nedala žádnou pizzu do úst, to raději ruský kaviár.

GM

Někdy si na pizzu dávám ananas a kuřecí maso a chutná mi to. Na pizzu si každý může dát co je mu libo.