Avatar uživatele
pizlicka

Pánové, jak to je?

je normalni v rocnim vztahu,aby kdyz se dva nepohodnou,se ten druhy odmlcel i na ctyri dny?????slysela jsem,ze pokud se muz zene neozve do dvou az tri dnu,nemiluje ji.
Doplňuji:
jk dlouho je normalni cekat,nez se ten druhy ozve????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4480 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Něco na té Tvojí úvaze bude !
Tak se ozvi Ty a vyjasni si to. Jednou se to stát může. Pokud by se to opakovalo tak to asi není to pravé ořechové.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

No…jde trochu o to, proč se ti dva nepohodnou a jak hodně se nepohodnou.
Ty se mu neozvala? Třba čeká on, že uděláš ten prní krok.

A…nemůžeš všemu, co slyšíš věřit. Každý vztah je jiný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
morantika

S chlapama je možný úplně všechno.Já tvrdím,že když mi nevolá,nepíše,nemá mi co říct.Hlavně buď nad věcí.Kup si knížku"Proč muži milují potvory" od Sherry Argov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Víš kolik dní trvá než chlap se probere z opice která u něj nastala, že už konečně tý ženský dokázal po roce zbavit?
Vyčkej tak ten rok a třeba se vrátí a nebo ho najdeš u jiné. Někteří muži mají toulavé boty, očarují ty, které mají třeba dosavadního solidního partnera, ale neskákají okolo své partnerky jako krocan před slepicí. A když splní svůj plán, vyrazí zas dál. Co je na tom divného.
Horší třeba bude ten fakt, pokud to co jsem napsal bude pravda, a budeš se vracet domu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Je normální že když se dva nepohodnou tak je těžké udělat smířlivý krok.
Někdy se to musíš naučit ty, někdy ten druhý. Je dobře když to nedělá pořád jeden. Takže se zamysli jak na to, zda tě miluje poznáš až když příště on ten krok po hádce neudělá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tomáš007

Je to normální. Muži nejdříve udělají chybu a pak se vrátí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Makina

A ty jsi se mu nesnažila ozvat? Pokud toho druhého člověka opravdu miluješ, tak přece jen tak nevydržíš čekat 4 dny…to bych se asi užrala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek