Pani učitelka říkala at sem napíšu :D proč neokážu se slušne chovat ..

a nedokažu tiše sedet při hodine _:DDD
Doplňuji:
Eliss. to jak jako kdyý me furt roztlemujes! :DD

Nejlepší odpověď
štamgast

A kde je pointa otázky? Milé zlaté boubelaté jestli si tady budete takhle vyměnovat názory, tak na to je Facebook, telefon, nebo schůzka. Tohle opravdu není chat.

Další odpovědi
hanulka11

Proč? Protože jsi zřejmě neukázněná.

www

To já skutečně nevím, především ty se musíš sama zamyslet nad sebou 😉

Eliss

Když sedíš vedle mě a chováš s ejak dement tak to de jako řetězová reakce no nic nedá se nic dělat :D !!

ten který je

Řekni pani učitelce at sem napíše,já jí řeknu že zlobíš i tady.