Avatar uživatele
zjentek

Pamatujete za svého života vládu, která finančně ponížila a obrala vlastního občana i s jeho dětmi více, než ta dnešní?

Že by obrala a ožebračila vlastního občana a jeho nezletilé členy rodiny ještě více, než ta dnešní za Fialy a jeho týmu.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 360 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Nepamatuji, myslím. Totiž protentokrát je připomínka Pepy25 z mého hlediska opodstatněná. Jakkoliv jsme si utahovali opasky, tak to nadšení opravdu mohlo tlumit pocity nespokojenosti, Navíc – byl jsem mnohem mladší a to je vždycky travička zelenější. Faktem ale je, že tenkrát to bylo omluvitelné s ohledem na transformační chaos. Dnes neexistuje omluva pro to, co havloidi páchají. A že se „lepší příští“ nebude konat tenkrát nikdo nevěděl, zatímco dnes tomu nevěří ani samotní havloidi, myslím. 😉 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Myslíš něco, jako měnová reforma 1953? Sice jsem už byl na světě, ale nepamatuju si to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Samozřejmě. Za Klause je ale utahovaly opasky tak nějak radostněji, protože jsme směřovali do Evropy a bylo všeobecné očekávání, že nás čeká skvělá budoucnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ano. Z části zpackaná privatizace, nezdařené utahování opasků, Babišovo rozdávání,… Současná vláda sice slibuje nějaké nepopulární kroky, ale v praxi jsem jich zatím moc nezaznamenal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Vláda má navíc i svého prezidenta. Komunistický rozvědčík a první dáma politruk po 33 letech od Sametu, to je test, co občan ČR vydrží.

Nový příspěvek