Avatar uživatele
jendahun

Pamatujete doby,kdy v občanském průkaze muselo být razítko?

Pamatujete doby kdy muselo být v občanském průkaze razítko,že jste zaměstnán v tom a tom podniku,jinak hrozilo vezení?Dnes by musel být občanský průkaz asi jako bible,aby se to tam všechno vešlo a věznice přeplněné.
Doplňuji:
Pro Ten který je – no vidíš,i ti policajti se neflákali jako dnes a dělali svou práci na dvěstě procent.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, Kerberus, hanny 2, tom004, dědapetr, Alesh, anonym před 4624 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Při letním počasí a oblečen na lehko, kdy jsem u sebe měl jen tramvajenku v kapsičce košile, mne VB kontrolovali a použili oblíbenou hlášku:
Myslíte si snad, že jsme vám dali OP, aby jste si s ním doma podložil skříň?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

🙂 Jojo. Jinak by nas zavreli za prizivnictvi. 🙂 To uz nase deti vubec nechapou. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Ještě ho mám schovaný,protože mi ušetřil spoustu práce.Při tehdejší výměně za nový,jsem ho „ztratil“,a schoval.Když jsem po letech žádal o důchod,stačilo ho předložit,úřednice opsala potřebné údaje do žádosti,a za pár minut,nebylo co řešit. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Najväčší fluktuant bol asi jeden môj kolega:
mal 11 razítok o zmene zamestnávateľa a pritom celú dobu robil v jednom a tom istom podniku a tú istú prácu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Pamatuji moc dobře.I když jsem byl řádně zaměstnán a razítko měl v občance,párkrát mne esenbáci sbalili a drželi do rána na stanici.Říkali že to razítko může být falešné.Druhý den volali na můj podnik zda jsem tam skutečně zaměstnán.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Pamatuji a dobře,myslím že to razítko zaměstnání bylo na straně 15.Také zapsané očkování proti tetanu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

No, to já nepamatuju … chodil jsem na základku, když se zvonilo klíčema na Václaváku. První občanku jsem už měl plastovou kartičku, knížka mě minula o pár let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

… a nejhorší bylo zelené razítko!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek