Palubni pristroje.

Prosim vas, co vsechno patri k palubnim pristrojum a kontrolkam v aute? ( vse na palubovce )
A hlavne jestli najde nekde na netu jejich funkce a snimace, vse okolo toho, diky moc za odpoved.

Nejlepší odpověď
led

Stačí si nechať vyhľadať konkrétny typ auta popis palubovky, manuál, tam je to všetko napísané

Další odpovědi
tom004

Prostuduj odkaz.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/E­lektrick%C3%A1_za%C­5%99%C3%ADzen%C3%AD_mo­torov%C3%BDch_­vozidel

venkovan

To se nedá jednoduše říci. některým autům stačí pár tlačítek a světýlet, jiná jsou vybavena jako v letadle. Zpravidla základem by měl být tachometr,kontrolka teploty vody (oleje u vzduchových motorů)), funkce nabíjení, musí být kontrolka směrovek, dálkového světla a mlhovky a potom páčky a tlačítka co vš zapínají. A pokud jde o konkrétní typ auta – tak značkový servis. Dobrý mechanik to popíše během chvilky a zpravidla za poděkování.