zjentek

padnete na hubu se zřízením?

fůra lidí existuje jenom díky určitého systému, bez něj často nemaj ani vlastní hlas ..co vy?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Někdy se stane, že když se někdo pořádně zřídí, padne i na hubu.

Další odpovědi
Hamon

V přírodě dokážu nějaký den přežít a své zdraví, život a majetek jsem schopný bránit se zbraní v ruce (aktuálně nějakou zbraň a střelivo vlastním). Pokud by se cokoli stalo, nemám v úmyslu se obětovat, aby mohl přežít někdo, kdo na mne zaútočí. Ovšem každý den doufám,že to nikdy nebudu muset ověřovat v praxi.

Nuk nuk

Nevím, jestli správně chápu otázku.

Ale já osobně jsem nikdy nešla moc s davem a nenechala se jen tak přesvědčit k žití podle jakéhokoliv systému. Beru jen to, co považuju za správné a dobré.

Jediné, co by se mi mohlo stát, že budu jednou pro své názory poněkud nežádoucí, ale s tím se počítá.

arygnoc

kristepane, tu je nejaké zriadenie?
a zasa padá?

jediné, čo vidím, je chaos.

Andre5000

Jo, když se zřídím tak padám na hubu.

zjentek

arygnoc: ale ne, nic nepadá a do finále naší existence nic nepadne, buď v klidu ..to byl jen takový bonmot k těm středně postaveným slabým článkům, kteří by taky chtěli peníze ,)

arygnoc

kua kua, chlape, nestraš.
už som išiel hľadať stranícku knížku a chcel začať páliť doklady o vlastníctve.