Pájo

Otékají vám dolní končetiny, máte celulitidu a příp. nadváhu? Je na to dobrá lymfodrenáž…

…manuální
..přístrojová
která je podle vás lepší, máte-li s nějakou zkušenost

Nejlepší odpověď
hanny 2

Zkuste si přečíst tohle – http://lymfodre­naz.aspone.cz/
Jsou dobré obě – manuální,pokud je dobře prováděna i přístrojová.

Další odpovědi
Nikkol

Manuální je rozhodně lepší.Je to velmi příjemná a efektivní masáž.Chodila jsem před pár lety i na přístrojovou masáž, ale před každým sezením mi dělali i malou manuální masáž. To mělo pěkný efekt ( přestaly mě bolet křečáky, ustoupila celulitida a i jsem trochu zhubla). Ale letos na jaře jsem chodila jinam na přístrojovou a nemělo to žádný efekt.Vyhozený peníze. Už do toho nejdu.