Kepler

Když to nikdo v podobě zlatých cihel koupit nechce, snad to prodají v podobě matrjošek.

zjentek

Doporučuji nevěřit lstivým zprávám proradného západu, než dočista zblbnete. Chytrá, veliká Rus se ve skutečnosti nehodlá zbavovat zlata.

paul1

Část by měli darovat Ukrajině v rámci reparací, škody na majetku tam nadělali značné. Ovšem, lidské životy a různé rodinné tragedie, které způsobili přepadnutím Ukrajiny, ty se zaplatit nedají.

quentos

Když něco odněkud opíšu, dám to laskavě do uvozovek.