kajda

Otázka…

Jdu 16.12 v Brně na koncert Davida Quetty nevíte proč to bude až do 4 ráno? A nevíte jestli si s sebou vezme i nějakého zpěváka?

Doplňuji:
A to si s sebou pozve těch dalších 17 lidí?

Nejlepší odpověď
hanulka11

jak vidět ,bude to nářez přečti si o tom

http://www.za­zabavou.cz/pro­ducts/david-guetta-16-12-2011-brno/

Další odpovědi
zdenyp

Protože na taneční párty vystupuje headliner obvykle až po půlnoci.
Kdyby tam vystoupily všechny hvězdy s kterýma spolupracoval na posledním albu,tak to bych chtěl vidět,kolik by stál lístek :))