Avatar uživatele
Ивет Фйодоро

Jak přestat prudce reagovat při vzpomínce na konkrétního člověka, kterého jsem v životě neviděla?

Mám problém, existoval jeden člověk, kterého jsem osobně neznala ani jsem ho v životě neviděla, teď ho znám z fotek a z informací, které mi poskytují webové stránky vždy, když vidím jeho fotku nebo si na něj vzpomenu, rozbrečím se a brečím klidně celou noc nebo i ve škole. Proč to mu tak je? Může mi ten člověk být bližší než si myslím nebo je něco co nás spojovalo? Můžeme mít něco společného? Na toho člověka nejde zapomenout. Jelikož mi ještě není 18 let, tak se nechci objednávat na nějaké sezení a navíc moji rodiče to nevědí.

Zajímavá 0 před 2795 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Obě možnosti (Psychotic, dubraro) jsou přípustné. Jestli vyhledat odbornou pomoc závisí od toho, jak moc se tím trápíš a jak moc ti to komplikuje život. Jestli se sem tam v noci rozpláčeš, tak to může být jen dočasná přecitlivělost. Jestli se tím trápíš soustavně, ve dne v noci a překáží ti to v plnění školních povinností, tak by bylo vhodné poradit se s odborníkem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Psychotic

Navrhuji navštívit stránku Clinterap.cz a objednat se na psychiatrickou ambulanci. Tam ti s tím pomůže odborník.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Jsi ve věku kdy jsi na takové dojmy citlivá. Přejde to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek