Gestas

Opravdu měly první Avie po vzoru Renaultu Saviem dělené přední blinkry?

První Avie údajně měly, stejně jako Renault Saviem, spodní část předního blinkru bílou (jak to vypadalo, ukazuje obrázek). Já jsem vždy viděl jen ty, které měly přední blinkry celé oranžové. Potkali jste někdy Avii, která by je měla dělené?

Nejlepší odpověď
Arne1

Já se takovými detaily nikdy nezabýval. Ale vím, že minimálně v začátku licenční výroby to tak bylo.

https://www.au­tomobilrevue.cz/o­brazek/5407157e­055bb/01-avia-a30.jpg

Další odpovědi
dubraro

Ano, první Avie tak vypadaly.

autacek

Asi parkovačky, nebo tak něco.