mrtvyhubar

Oplatí se investovat do bitcoinu nebo jiné kryptomeny?

A co vy? Už jste si koupili bitcoin?

Odpovědi
Arne1

Samozřejmě se to vyplatí. Musíš koupit v okamžiku když je levný a prodat v okamžiku když je drahý.

Pepa25

Ne. Ne.
V investicích jsem konzervativní, chci něco, co nese výnos nebo se časem zhodnocuje (akcie, kus lesa, hromadu hnoje) ne něco, co je moderní a roste jen kvůli tomu, že to ostatní kupují (céčka, kryptoměny …).

Rokio

Ano, vyplatí.

Dobré je ho koupit do bitcoinových peněženek, které mají výnosové procento a samozřejmě nakopit Bitcoin, když je levný a prodat ho, když je drahý.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.