opilých lékařů přibývá,je to nový trend?

http://tn.nova­.cz/zpravy/re­gionalni/dalsi-lekar-je-podezrely-ze-ordinoval-opily.html
Doplňuji:
co všechno si mohou dovolit?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Neřekl bych, že jich přibývá, ale dřív se o tom tak nějak nemluvilo.

Další odpovědi
tom004

Souhlasím s odpovědí Miroslavast a jenom bych doplnil,že dovolit si mohou jenom to co jim jako pacienti budeme tolerovat.Protože opilý lékař se z opice probere, ale my po jeho zákroku nemusíme.

anonym

Teď se po nich „půjde“.Málokomu se asi líbí,jak se chovají. Tedy ti co poděkovali a odcházejí.

roxy52

Kdo ví,kolik jich poděkovalo a chce odejít,díky tomu,že budou přísněji hlídaní kvůli tomu pití. Určitě je lepší odcházejících 10 opilých doktorů,než jeden zbytečně mrtvý pacient.

oskar

Jo příležitost dělá zloděje.